Krabbe

Dugnadsstart er mandag 26. april, med planlagt 14 dugnadskvelder i løpet av sommeren.
Tidspunkt er fra 17:30 til 21:00 Med kaffe og vafler kl. 19:00. 
Oppgaver er strandrydding, vedlikehold av brygger og bygninger, klippe plener, rydde og holde orden på uteområdene og så videre.
Noen må også koke kaffe og steke vafler. Og det aller viktigste med dugnadene er kanskje det sosiale og det å bli bedre kjent.                                                                                                       

I følge foreningens PLIKTER OG REGLER FOR HAVNA PUNKT 1 har alle medlemmer plikt til å møte på 1 (en) av disse dugnadene og uteblivelse vil medføre et gebyr som fra og med 2022 er på kr. 1000.                                                                                                                                                                                                           

Dere får ingen innkalling til denne dugnaden og dere må selv følge med og komme når det passer.
Men det kan hende noen får forespørsel om å delta på dugnad mellom mandagene. Da vil dere bli oppringt.      

Ved å gå inn på Havneweb så vil dere under nytt fra havna videre til VEDTEKTER finne både DUGNADER 2022 og PLIKTER OG REGLER FOR HAVNA.                                                                                                    

Esten Murbrekk 
Dugnadsleder


 Del denne siden:

Del på Facebook Del på Twitter Del på LinkedIn Del på Google+

Malvik Båtforening

Foretaksnr 991 756 779

Post og besøksadresse:

Havnevegen 11
7550 Hommelvik

Kontonr:

Bank: SMN 4218.07.50619
Vipps: 822 199

Webdesign ©2018 Web Norge. Innhold © Malvik Båtforening.